Одну вдарив пляшкою по голові, а іншу штовхнув на підлогу: на Харківщині засудили чоловіка, який напав на пенсіонерокУ Харківсьій області відправили "за решітку" чоловіка, який заради грошей напав на літніх жінок.

Красноградський районний суд Харківської області визнав винним 29-річного чоловіка у розбої (ч. 4 ст. 187 КК України) і призначив йому покарання у вигляді 8 років 6 місяців позбавлення волі з конфіскацією майна. Про це повідомили у прес-службі Харківської обласної прокуратури.

Прокурори довели, що раніше неодноразово судимий чоловік у період умовно-дострокового звільнення від відбування покарання вчинив новий злочин. Подія трапилась в місті Красноград. Чоловік прийшов до будинку своєї літньої сусідки, щоб розміняти гроші. У гостях у жінки знаходилась її літня подруга, яка в цей час вийшла до іншої кімнати. Господарка будинку на прохання чоловіка відповіла, що розміняти гроші не може, проте може позичити йому меншу суму. Зловмисника такий варіант не влаштував, тому він вирішив забрати гроші силою. Схопивши скляну пляшку, яка стояла поруч, чоловік вдарив нею по голові господарку будинку. Потім він перейшов до іншої кімнати і, штовхнувши іншу пенсіонерку так, що вона впала на підлогу, подолав таким чином її супротив. "Здобиччю" чоловіка стали готівкові гроші, які були у жінки в гаманці. Того ж вечора нападника затримали правоохоронці.

Під час судового розгляду обвинувачений визнав свою вину.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW