У Харкові через негоду впало понад 30 дерев, - ФОТОУ  Харкові через сильний вітер 14 грудня впало 31 дерево та 175 великих гілок.

Такі випадки зафіксували в Індустріальному, Київському, Салтівському, Немишлянському, Слобідському та Шевченківському районах. Комунальники вже розпиляли та вивези більшу частину повалених дерев та гілок.

У Харкові через негоду впало понад 30 дерев, - ФОТО, фото-1Триває прибирання снігу та льоду. До цих робіт залучили майже 2 тис. робітників КП «Харківблагоустрій» та СКП «Харківзеленбуд», а також 69 одиниць автотракторної техніки та вісім засобів малої механізації. Комунальники розчищають мокрий сніг, посипають протиожеледними засобами тротуари, пішохідні доріжки, виходи з метро, зупинки громадського транспорту, внутрішньоквартальні дороги.

У Харкові через негоду впало понад 30 дерев, - ФОТО, фото-2Крім того, сніг прибирають бригади КП «Шляхрембуд». Сьогодні на дорогах Харкова працюють 163 робітники та 98 одиниць спецтехніки підприємства.

У Харкові через негоду впало понад 30 дерев, - ФОТО, фото-3

За попередню добу вони вивезли майже 350 куб. м снігу та криги, а також використали 568 куб. м піщано-сольової суміші та 612 т солі.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW