Дружину голови ГУР Маріанну Буданову отруїли: вона в лікарніДружину очільника Головного управління розвідки Кирила Буданова Маріанну Буданову отруїли важкими металами.

Про це Укрінформу повідомило джерело у відомстві.

Ми маємо Telegram-канал «Головні новини Києва – 44.ua». Не забувайте підписуватись та читайте новини.

Маріанну Буданову отруїли важкими металами. Вона проходить лікування, – сказав співрозмовник агентства.

За інформацією співрозмовників у ГУР, дружина Буданова перебуває у лікарні. Маріанну госпіталізували, коли їй стан здоров'я став погіршуватися. Він додав, що жінці діагностували ураження важкими металами.

Дружина глави ГУР МО Маріанна Буданова

Дружина глави ГУР МО Маріанна Буданова

Зараз завершується курс лікування, далі – контроль лікарів. Ці речовини жодним чином не використовуються в побуті і воєнній справі. Їхня наявність може вказувати на цілеспрямовану спробу отруєння конкретної людини, – зазначили у розвідці.

Джерела у розвідці стверджують, що наразі ведеться розслідування з приводу імовірної спроби вбивства дружини начальника ГУР МО України.

Дружину Буданова скоріш за все отруїли через їжу, також отруєння підтвердилось у ще кількох співробітників, – УП з посиланням на джерела. 

Крім того, ми повідомляли раніше, що 17 серпня сталась спроба замаху на заступника Голови Державної податкової служби України – Євгена Сокура. Інцидент стався у центрі міста.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW