"єОселя" в Києві: де можна придбати житло за пільговими умовамиОприлюднено список новобудов, де українці можуть обрати квартиру під час участі в програмі "єОселя".

Як повідомив "СтройОбзор", у Києві можна придбати квартиру в таких житлових комплексах: "Нова Англія", "Деснянський", "Навігатор-2", Family&Friends, "Авеню 42".

Всьго українці в рамках проєкту можуть обрати квартиру від 14 забудовників в 46 будинках, що зводяться у восьми областях України.

Кабмін дозволив з 1 серпня подавати заявки на отримання пільгових іпотечних кредитів за програмою "єОселя" всім українцям, які не мають власного житла, зокрема ветеранам війни та учасникам бойових дій, внутрішньо переміщеним особам, сім'ям загиблих захисників та ін.

Для тих діють такі умови: фіксована річна ставка у гривні - 7%; перший внесок - від 20%; термін кредитування - до 20 років;Придбати можна квартиру у будинку, що будується або не старшому за три роки на момент укладення договору.

На порталі "Дія" викладені всі умови детально.

Нагадаємо, раніше ми публікували ТОП-10 найкращих житлових комплексів столиці.

Ще більше новин Києва, столичного регіону та України читайте в нашому Telegram-каналі «Головні новини Києва – 44.ua». Також не забувайте підписуватись.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW