У Києві розчищають русло річки Либідь, - ФОТОВ Києві закінчується розчистка русла річки Либідь біля вулиці Саперно-Слобідської.

Про це повідомив Офіційний портал Києва.

"Роботи з розчистки будуть закінчені вже найближчими днями. Це дозволить мінімізувати ризик підтоплень, що часто виникають тут внаслідок ускладнення стоку води. Наступним кроком, до якого ми перейдемо після стабілізації економічної ситуації у країні, має стати проєкт із ревіталізації цієї річки. Йдеться про звільнення її з бетонних коробів там, де це можливо, та створення сприятливих умов для відпочинку киян на базі водойми", – зазначив заступник голови КМДА Володимир Прокопів.

Розчищення річки Либідь, Офіційний портал Києва

Розчищення річки Либідь, Офіційний портал Києва

За словами директора департаменту захисту довкілля КМДА Олександра Возного, КП "Плесо" розпочало розчистку Либіді в липні цього року після відповідного рішення столичної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. "Особливістю проведення робіт на підземній ділянці річки є пряма залежність від погодних умов. Опади перетворюють русло в бурхливий потік, що сильно ускладнює і уповільнює проведення робіт. Водночас працівники комунального підприємства робили все від них залежне, щоб закінчити проєкт вчасно. Принагідно звертаємося до всіх киян із проханням відповідально ставитися до наших водних об’єктів і не засмічувати їх", - сказав Возний. Розчищення річки ЛибідьРозчищення річки Либідь

За інформацією КП "Плесо", з початку робіт із підземної ділянки було видалено майже 2,9 тис. куб. м сміття, включно із замуленим ґрунтом, гілками дерев і великою кількістю побутових предметів. Щоб зайти в підземну частину, воду з річища довелося повернути на променаду й огородити дамбою з мішків та піску.

Розчищення річки Либідь, Офіційний портал Києва

Розчищення річки Либідь, Офіційний портал Києва

Розчищення річки Либідь, Офіційний портал Києва

Розчищення річки Либідь, Офіційний портал Києва

Річка Либідь бере початок із джерела поблизу залізничної станції "Київ-Волинський", впадає у Дніпро поблизу Корчуватого. Маючи довжину понад 16 км, річка майже впродовж усього свого русла закріплена бетонним коробом, а на окремих ділянках взята в колектори. Біля підніжжя Лисої гори перед перетином річки Столичного шосе знаходиться єдина ділянка з природним руслом довжиною 380 м.

Нагадаємо, раніше ми писали, що на Київщині створять індустріальний парк та побудують нові очисні споруди.

Ще більше новин Києва, столичного регіону та України читайте в нашому Telegram-каналі «Головні новини Києва – 44.ua». Також не забувайте підписуватись.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW