Допомогти дітям може кожен: стартувала благодійна акція "2 000 подарунків до Нового року"1 грудня стартувала щорічна благодійна акція "2 000 подарунків до Нового року", де кожен небайдужий може стати чарівником для конкретної дитини.

Вже увосьме благодійний фонд "Твоя опора" разом з "Новою поштою" здійснюють новорічні мрії діток, які опинилися в скрутних життєвих обставинах або були позбавлені батьківської опіки.

Цьогоріч свої листи з побажаннями до Св. Миколая та Санти надіслали дві тисячі малюків. Конструктор, шапочка та рукавички, годинник, футбольний м’яч, резинки та заколки для волосся, дезодорант і косметика… Їх бажання – це дуже прості речі, які для нас можуть здатися банальними, а для них – це здійсненням мрії.

"Зараз, коли наша країна потерпає від війни, діти без батьківської опіки потребують особливої уваги та тепла. Так, на жаль, забезпечити кожну покинуту дитину люблячою сім’єю ми не можемо. Проте в наших силах подарувати їм радість і віру в дива. Акція “2000 новорічних подарунків” має на меті принести свято для кожного хлопчика й дівчинки, які ростуть без батьківської любові. Не просто зробити подарунок, а втілити мрію кожної дитини. Тому наша команда завчасно зв’язалася з підопічними закладами та зібрала листи з новорічними бажаннями кожного вихованця, аби діти справді отримали в подарунок саме те, про що мріють. І для втілення їх мрії нам дуже потрібна ваша підтримка", — розповідає Валерія Татарчук, засновниця та генеральна директорка БФ «Твоя опора».

Благодійна акція «2 000 подарунків до Нового року»: кожен може здійснити мрію дитини

Благодійна акція «2 000 подарунків до Нового року»: кожен може здійснити мрію дитини

Кожна дитина отримає свій омріяний подарунок, який традиційно за свій рахунок доставить в будь-яку точку країни «Нова пошта» — давній партнер акції.

Акція діє з 1 по 20 грудня. Подарувати радість малюкам можуть абсолютно всі. Щоб стати таємним чарівником для діток із спеціалізованих будинків дитини та спеціалізованих закладів, де перебувають дітки з інвалідністю, з центрів реабілітації та розвитку дитини й центрів соціально-психологічної реабілітації, будинків сімейного типу та дитячих будинків-інтернатів, а також тяжкохворих дітей, які отримують допомогу від фонду «Твоя опора» в рамках програми «Адресна допомога», достатньо перейти на сайт «Твоєї опори» та обрати з величезного переліку тих, чиї новорічні мрії прагнете здійснити.

Зазначимо, що з поваги до особистого життя та безпеки всіх дітей, які написали листи-побажання та чиї мрії опубліковані на сторінці акції, їх персональна інформація – прізвища, повна дата народження, місце перебування, фотографії чи будь-які діагнози – не висвітлюється у відкритому доступі.

Ще більше новин читайте в нашому Telegram-каналі «Головні новини Києва – 44.ua». Там ми публікуємо ще більше новин, щоб ви завжди бути в курсі та нічого не пропустили.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW