У Києві завершили будівництво нової частини Великої кільцевої, – ФОТОУ Києві завершили будівництво нової – вже третьої – ділянки Великої Кільцевої дороги. Почали будувати ці нові ділянки з 2016 року.

Про це повідомив очільник Києва Віталій Кличко.

У столиці відкрили нову ділянку Кільцевої дороги
Віталій КличкоУ столиці відкрили нову ділянку Кільцевої дороги
Віталій Кличко

Ми маємо Telegram-канал «Головні новини Києва – 44.ua». Не забувайте підписуватись та читайте новини, щоб завжди бути в курсі та нічого не пропустити.

У столиці відкрили нову ділянку Кільцевої дорогиУ столиці відкрили нову ділянку Кільцевої дороги

Сьогодні відкрили нову частину Великої Кільцевої від вул. Богатирської до Оболонського проспекту. Місто взяло на себе зобов’язання зробити під’їзну дорогу до тунелю під річкою Дніпро. Який сполучатиме лівий і правий береги і виходитиме на Троєщину.

У столиці відкрили нову ділянку Кільцевої дороги
Віталій КличкоУ столиці відкрили нову ділянку Кільцевої дороги
Віталій Кличко

І відсьогодні вже зменшаться затори на вулиці Богатирській, бо частина транспорту піде вже новою ділянкою. Зокрема, на Оболонський проспект. Будівництво трьох нових ділянок Великої Кільцевої дороги, яке місто завершило, є дуже важливим. Бо таким чином ми підводимо дорогу до майбутнього тунелю. І, коли держава його побудує, зменшиться транспортне навантаження на дороги столиці та кількість транзитного транспорту, що прямує через центр міста та мости через Дніпро, – зазначив мер міста.

Загальна протяжність побудованих містом трьох нових ділянок – 3 км. Зокрема ж тієї, що відкрили сьогодні, – 1км 100 м.

У столиці відкрили нову ділянку Кільцевої дороги, Віталій Кличко

У столиці відкрили нову ділянку Кільцевої дороги, Віталій Кличко

Як ми розповідали раніше, 1-го грудня у Києві відкрили рух першою чергою Подільсько-Воскресінського мостового переходу – найновішого і найбільшого мосту через Дніпро в столиці України.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW