Сіль залишилась в минулому: чим у Києві цього року оброблятимуть взимку вулиціУ цьому році для боротьби з ожеледицею у 130 парках і скверах Києва замість технічної солі використовуватимуть гранітну крихту та бішофіт.

Про це розповів директор департаменту захисту довкілля та адаптації до зміни клімату КМДА Олександр Возний.

Він зазначив, що минулорічний експеримент із застосування гранітної крихти в 50 парках та скверах столиці був успішним.Возний також пояснив, що бішофіт - це природний мінерал із високим вмістом магнію і калію.

"Обидва варіанти є чудовими антиожеледними засобами, а головне - дружніми до навколишнього середовища", - наголосив він.

Цьогоріч екологічними методами з ожеледицею боротимуться в Голосіївському парку ім. Максима Рильського, на "Стежці здоров’я" Парку Партизанської слави, у парку Кіото, парку ім. Тараса Шевченка та інших.

Гранітна крихта вже давно використовується замість технічної солі у скандинавських країнах, а також в Австрії, Німеччині та США. Вона не впливає на ґрунт, а отже не порушує водопоглинання, не становить загрози для домашніх улюбленців. Крім того, її можна зібрати а використати наступного року.

Що ж до бішофіту, то він швидко розщеплює лід (протягом 15 хвилин при температурі -15°) та збагачує ґрунт мінералами.

Нагадаємо, у Києві завершили будівництво нової частини Великої кільцевої.

Ми маємо Telegram-канал «Головні новини Києва – 44.ua». Не забувайте підписуватись та читайте новини, щоб завжди бути в курсі та нічого не пропустити.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW