Залишилась на вулиці: у Києві допомогли 82-річній бабусі-переселенці, яка потрапила в бідуУ Києві самотня 82-річна переселенка залишилась без даху над головою, але столичні поліцейські допомогли їй знайти прихисток.

Як повідомила поліція Києва, до відділку зателефонувала жінка та повідомила, що на одній з вулиць побачила самотню бабусю з речами, яка потребує допомоги та прихистку.

Дільничні офіцери Подільського управління дізнались, що бабуся через війну була змушена покинути свою домівку в Донецькій області та за запрошенням своїх знайомих наприкінці літа приїхала до столиці. Але вони недавно останні виїхали з орендованої квартири, а її покинули на вулиці. Пенсіонерка самотня, сім’ї або інших знайомих вона не має.

Правоохоронці влаштували літню жінку до пансіонату, де вона зможе перебувати необмежену кількість часу і отримувати усі необхідні послуги.

Щодо обставин, за яких людина опинилась на вулиці, проводиться перевірка.

Поліцейські закликали киян не залишатись осторонь та звертатись до них у подібник ситуаціях.

Нагадаємо, у Києві допомогли бабусі, яка заблукала на вулицях міста та була у розшуку.

Також не забувайте підписуватись на наш Telegram-канал «Головні новини Києва – 44.ua» – джерело важливих, актуальних та перевірених новин.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW