Естафету прийняв Київ: працівники ТЦК влаштували рейди у столичних спортзалах, – ВІДЕОУ п'ятницю, 8 грудня, Київ підхопив «естафетну паличку» рейдів представників ТЦКСП по спортзалах. Зазначається, що військкомів помітили у одному зі спортзалів мережі Sport Life.

Про це повідомляють місцеві канали.

Також не забувайте підписуватись на наш Telegram-канал «Головні новини Києва – 44.ua». Там ми публікуємо ще більше новин, щоб ви завжди були в курсі та нічого не пропустили.

У мережі з'явилося відео з людьми у військовій формі на вході до Sport Life. На ньому видно, що співробітники спортклубу відмовилися впускати ТЦК усередину.

Той момент, коли абонемент за 30 кг на рік виправдав усі очікування, – такий підпис супроводжує відео в одному зі столичних пабліків.

Раніше працівники ТЦК приходили з повістками до спортзалів Львова, Дніпра, Мукачева, Хуста та до оздоровчого комплексу Закарпаття. 8 грудня їх помітили в Ужгороді.

Як ми повідомляли раніше, Київська міська рада на найближчому засіданні розгляне питання матеріального заохочення для мешканців Києва, які будуть мобілізовані до Збройних сил з грудня.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW