Масштабний збій у Kyivstar: майже по всій території України не працюють термінали та нацроумінгУ Дніпрі, як і майже по всій країні через збій роботи "Київстар", що стався вранці 12 грудня, не працюють термінали для оплати в супермаркетах та нацроумінг.

Про це повідомляє редакція 056.

Збій у мережі «Київстару» вплинув на роботу деяких терміналів та банкоматів «ПриватБанку». Про це повідомив речник «ПриватБанку» Олег Серёга, а також додав, що це не вплине на всю мережу.

"Для загального розуміння, деяка частина усіх банків, банкоматів та POS-терміналів працюють на мобільних картках. Тобто у POS-терміналі стоїть мобільна картка. Для тих терміналів, які працюють на мобільних картках "Київстару", звісно, ця проблема впливає на їх роботу", — зазначив він.

Окрім цього виникли проблеми з домашнім провідним інтернетом від "Київстар". При цьому не має можливості перемкнутись на іншого оператора.

Через масштабний збій, Нацроумінг не працює для абонентів «Київстар». Про те, що вони не можуть перейти на іншого оператора, повідомили у Центрі стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки з посиланням на Мінцифри. 

«Київстар» не може передати інформацію про своїх абонентів мережам інших операторів внаслідок загального технічного збою. Спеціалісти компанії працюють над відновленням звʼязку

У Мінцифри наголосили, що з усіма мобільними операторами обговорять механізми, як у подальшому вберегтись від подібних ситуацій та захистити користувачів від неочікуваних проблем зі звʼязком.

Додамо, що у Дніпрі через відсутність інтернету деякі містяни були вимушені повернутись з роботи додому.

Крім того, через збій відбулися зміни в роботі цілодобової єдиної гарячої лінії міськради для звернень громадян.

Як ситуацію коментують в компанії

У "Київстар" повідомили, що про проблему відомо та спеціалісти компанії вже працюють над її усуненням.

"Сьогодні в нашій мережі стався технічний збій, у результаті якого можуть бути недоступні послуги зв`язку та доступу в інтернет у частини абонентської бази. Спеціалісти компанії працюють над усуненням проблеми. Приносимо абонентам вибачення за тимчасові складнощі та дякуємо за розуміння", — йдеться у повідомленні "Київстар" у Фейсбуці.

Точки безкоштовного Wi-Fi у Дніпрі

У трьох парках Дніпра є можливість підключитися до безкоштовного Wi-Fi:

  • парк імені Тараса Шевченка;
  • парк імені Льва Писаржевського;
  • парк Зелений Гай.

Нагадаємо, що у місті також працюють близько 70 шаф, що роздають Wi-Fi. Пункти не під'єднані до загальної енергосистеми, тож працюватимуть навіть за відсутності електроенергії.

Що відомо про збій в роботі "Київстар" в Україні

Зранку, 12 грудня, абоненти "Київстар" почали скаржитися на збій зв'язку. Сайт "Київстару" станом на 7 ранку тимчасово недоступний. Зокрема, про збій зв'язку повідомляли абоненти з Києва та Запоріжжя.

Вранці 12 грудня мережа зв'язку Київстару стала мішенню потужної хакерської атаки, що стала причиною технічного збою, у результаті якого тимчасово недоступні послуги зв'язку, мобільного інтернету, частково Домашнього інтернету та ряду сервісів.

Наслідки хакерської атаки відобразились лише на функціонуванні мережі зв’язку Київстар, а саме послуг голосового зв'язку та передачі даних.

Дані абонентів у безпеці, оскільки для їх зберігання та обробки використовуються інші елементи IT-інфраструктури Київстару з особливим рівнем захисту.

Для фіксації обставин та наслідків протиправних дій з втручання у діяльність мережі Київстару оператор залучив представників правоохоронних органів та спеціальних державних служб.

На цей час фахівці оператора працюють над усуненням наслідків хакерської атаки для якнайскорішого відновлення зв’язку та надання сервісів.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW