Стовб на дорозі, неспрацювання GPS-трекерів, аварійні роботи: що впливає на транспорт Дніпра сьогодніСьогодні, 13 грудня, пасажирський транспорт Дніпра рухається у звичайному режимі. Але через масштабний збій у роботі "Київстар" частина GPS-трекерів та деякі вуличні табло не показують інформацію онлайн. Ті пристрої, що отримують інформацію від інших операторів працюють штатно. Також часткового не працюють світлофори.

Про це повідомляє сайт 056 з посиланням на департамент транспорту ДМР.

На вул. Набережна Заводська затримано рух тролейбусів за маршрутом №2.  Вантажівка знесла стовп. Водіям краще вибирайте обʼїзні шляхи. 

У місті діють планові зміни у роботі транспорту. Так, у зв’язку з аварійним ремонтом трамвайного переїзду на перехресті просп. Дмитра Яворницького та вул. Михайла Грушевського:

  • трамвайний маршрут № 1 призупинить рух, натомість відновиться робота трамвая № 7 «Вокзал – УДУНТ»;
  • працюватиме тимчасовий тролейбусний маршрут № 1-К («Вокзал – пл. Героїв Майдану»).

Усі інші трамвайні, тролейбусні та автобусні маршрути працюють у штатному режимі за розкладом робочого дня. Загалом на маршрути електротранспорту вийшло 218 одиниць рухомого складу.

Розклад руху електротранспорту можна дізнатися на офіційному сайті КП «Дніпровський електротранспорт»: https://det-dnipro.dp.ua/pasazhyram/#rozklad . Або у Telegram-боті: https://t.me/rozklad_dnipro_bot

Також по місту працює 92 автобусні маршрути з загальною кількістю 664 автобуси (з них 103 - великої місткості).AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW