Велика вирва від ракети при 100-відсотковій роботі ППО: в Повітряних силах ЗС України пояснили нюанс збиття балістики



Сьогодні вночі війська рф атакували столицю України. ППО спрацювала на 100%, знищивши всі 10 ракет. Але багатьох бентежить велика вирва, яка утворилася біля одного з будинків. В Повітряних Силах запевняють, що це також наслідок падіння уламків.

Про це повідомив речник командування Повітряних сил ЗСУ Юрій Ігнат в ефірі телемарафону, передає сайт 056.

Він пояснив, що балістика летить зверху вниз, її має збити спеціальна ракета, влучити в неї “лоб в лоб”. Це має бути дуже чіткий удар. Проте не завжди бойова частина балістичної ракети вибухає в повітрі.

"Ракета уражена, вона вже збита з траєкторії польоту і просто падає вниз, а бойова частина може вибухнути вже на землі. Але треба розуміти, що цілі своєї вона не досягла", – пояснив він.

Відповідаючи на запитання про те, чому агресор завдає ударів балістикою по столиці саме вночі, Ігнат зауважив, що ворог обирає час, коли люди найбільш розслаблені.

"Ефект несподіванки, коли всі сплять. Завжди фактор ночі впливає. Несподівано завдати удару, поки люди десь розслаблені, ворог сподівається, що і Сили оборони, може, десь розслабилися, але у нас варіантів немає – 24/7… Тому вони такі години обирають, і робитимуть це якомога підступніше, щоб завдати найбільшої шкоди", – зазначив речник Повітряних сил.



AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW