Користувачам "Київстару" навмисно заблокували доступ до нацроумінгу: причинаУчора, 12 грудня, на інформаційні системи ПрАТ Київстар було здійснено потужну кібератаку. ЇЇ результатом стало блокування роботи основних сервісів технологічної мережі компанії, що призвело до перебоїв із наданням послуг користувачам.

Про це повідомляє Державна служба спеціального зв'язку та захисту інформації України.

Фахівці Урядової команди реагування на комп’ютерні надзвичайні події CERT-UA, що діє при Держспецзв’язку, разом з колегами з СБУ та представниками телеком-оператора працюють над дослідженням кіберінциденту.

Для уникнення перевантаження мереж інших операторів, за запитом СБУ, Національний центр оперативно-технічного управління мережами телекомунікацій видав розпорядження про тимчасове блокування послуги національного роумінгу для абонентів Київстар.

Відповідальність за здійснення кібератаки взяло одне з російських угрупувань, діяльність якого пов’язують з головним управлінням генштабу збройних сил рф (колишнє гру). Це вкотре підтверджує використання росією кіберпростору як одного з доменів війни проти України.

Національний координаційний центр кібербезпеки при РНБО закликав громадян зберігати спокій та максимально користуватися Wi-Fi мережами, а громадські заклади – зробити власні мережі Wi-Fi доступними для всіх користувачів.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW