Мобілізація в Україні посилилася: у ТЦК заявили про небезпеку програшу РосіїВ Україні посилилася мобілізація, хоч у ТЦК спростовують цей факт. Порядки дня масово роздають не тільки на вулицях, а й у спортзалах і розважальних центрах. Військовослужбовці заявили про небезпеку програти Росії.

Мобілізація в Україні триває з 24 лютого 2022 року, вона не припинялася ні на день. Першими до ЗСУ приєдналися наймотивованіші чоловіки. Вони самі прийшли у військкомати, щоб стати на захист Батьківщини. Наразі кількість добровольців різко скоротилася, але це не означає, що ризики зменшились.

Ситуація на фронті залишається складною. В окремих напрямках вона критична. Тому важливо поповнювати армійські лави. При цьому не всі українці свідомо ставляться до призову. Багато хто переїжджає і не повідомляє в ТЦК дані про себе.

Спікер полтавського обласного ТЦК Роман Істомін зазначив, що кількість особового складу не збільшується, бо посилити мобілізацію як таку неможливо. Штати залишилися незмінними. Однак підходи та методи залучення військовозобов'язаних чоловіків до служби змінюються.

За словами Істоміна, доводиться вдаватися до непопулярних заходів та мобілізувати невмотивованих чоловіків. Більшість із них стає гідними військовослужбовцями, бо починати розуміти критичність протистояння з російськими окупантами.

"У такому разі Україна має здатися, якщо не закликати невмотивованих. Але, як показує практика, невмотивований зараз громадянин, коли він проходить навчання, він як мінімум звикає до того, що він військовослужбовець, звикає до відповідальності і набуває певної мотивації вже там", - зазначив представник регіонального військкомату.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW