Крипторинок має великі надії на розвиток NFT-біткоїну, - Сергій ТроньРозвиток NFT-біткоїну надихає ринок криптовалют, і в США в тому числі. Однак поки що американці з'ясовують ставлення до цього активу, по-різному визначаючи його сутність (цінний папір, товар, валюта), та затягуючи надання дозволів на випуск NFT, ринок не стоїть на місці, а продовжує активно розвиватися та реалізовувати нові проекти. Потужні IPO майнери, NFT, стейблкоїн від Societe Generale та інші проекти рухають курс біткоїну нагору.

Про це заявив криптоінвестор і власник майнінгової компанії White Rock Management Сергій Тронь у блозі на сайті «Мінфін».

«Хороший приклад видобувачам крипти нещодавно подав майнер з ОАЕ Phoenix Group — своїм успішним первинним публічним розміщенням акцій (IPO) на $370 млн на фондовій біржі Абу-Дабі. Інвесторам запропонували паперів на 17,6% капіталу (907,3 млн акцій по $0,4 за штуку), а кількість заявок на них перевищила пропозицію одразу в 33 рази, і досягла $12 млрд (2022 року компанія показала прибуток $171 млн, а за 9 місяців 2023-го — $76 млн). Неймовірний інтерес, завдяки якому ціни на акції компанії лише за перший день розміщення підскочили на 50%», - зазначив автор блогу.

За його словам, компанія засновника соціальної мережі Twitter Джека Дорсі зібрала $6,2 млн. під запуск OCEAN — проекту, який обіцяє вирішити проблему централізації майнінгових пулів.

«Зараз ці пули зберігають винагороди за додані до блокчейн блоки транзакцій та комісії перед розподілом між майнерами всередині пулу. За допомогою OCEAN цю практику хочуть змінити використанням посередників та організацією виплат майнерам безпосередньо. За даними RootData, у листопаді-2023 загальний обсяг вливань венчурного капіталу в криптовалютні компанії зріс одразу на 179% – з $430 млн до $1,2 млрд. Кошти отримали 93 проекти проти 76 у жовтні», - продовжує криптоінвестор.

Сергій Тронь наводить свіжий приклад класичного фінансового інституту — французький банк Societe Generale, який повідомив про запуск продажів власного стейблкоіна (криптовалютний токен), прив'язаного до євро — EUR CoinVertible (EURCV).

«Структура вивела новий інструмент на криптовалютній біржі Bitstamp у Люксембурзі. Коментуючи цю подію, голова дочірньої компанії банку SocGen Forge Жан-Марк Стенгер зазначив, що 90% стейблкоїнів прив'язані до долара, тому євроінструмент буде не лише затребуваним, а й оригінальним. Повністю нарощуються і прямі інвестиції у криптовалюти, обсяги дедалі солідніші. Наприклад, американський розробник програмного забезпечення та один з найбільших власників біткоїну, компанія MicroStrategy купила BTC ще на $600 млн. На цю суму вона змогла придбати 16 130 бітків, і тепер має 174 530 BTC», - пояснює власник майнінгової компанії White Rock Management.

Також інвестор наводить прогнози щодо подальшого подорожчання біткоїну у 2024 році.

«Інвесторів вражає подорожчання біткоїну, тому можна не сумніватися, що в цю криптовалюту продовжать активно вкладатися. Провідні аналітики пророкують BTC подальше подорожчання у 2024 році. Гендиректор Galaxy Digital Майк Новограц спрогнозував у найближчі 12 місяців підвищення ціни до 69 тис. доларів. ринку, ймовірність чого зараз оцінюється на рівні 90%. Аналогічну аргументацію на користь зростання ціни біткоїну наводять і інші провідні криптоактивісти - гендиректор Ledger Паскаль Готьє, голова Lightspark Девід Маркус та топ-менеджер біржі CoinDCX Віджай Айяр. Вони передбачили у 2024 році досягнення BTC $100 тис», - підсумував Сергій Тронь.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW