Після збою роботи Київстару перестала працювати ще й частина банкоматів Приватбанку: пояснили причинуСьогодні проблеми виникли не лише у абонентів Київстару. З труднощами зіткнулися і клієнти Приватбанку, адже перестали працювати окремі термінали та банкомати фінансової установи.

Збій у мережі «Київстару» частково вплинув на роботу деяких терміналів та банкоматів «ПриватБанку», але не на всю мережу. Про це повідомив речник «ПриватБанку» Олег Серга у коментарі hromadske.

«Для загального розуміння, деяка частина усіх банків, банкоматів та POS-терміналів працюють на мобільних картках. Тобто у POS-терміналі стоїть мобільна картка. Для тих терміналів, які працюють на мобільних картках "Київстару", звісно, ця проблема впливає на їх роботу», — зазначив він.

Серга додав, що деякі банкомати також використовують мобільний звʼязок, але у банкоматній мережі «ПриватБанку» максимальний відсоток АТМ, які використовують послуги «Київстару», складає до 5%.

«Тобто на роботу банкоматної мережі це майже не вплинуло. Ми вважаємо, що максимальний ризик до 5% у нас. Це не є масовим. На частину мереж це може вплинути, але не на всю», — наголосив речник.

Нагадаємо, що зранку 11 грудня у мережі Kyivstar стався технічний збій. Через це можуть бути недоступні послуги зв`язку та доступу в інтернет у частини абонентів.

Внаслідок збою, зокрема, абоненти «Київстару» не можуть перейти на інших операторів через внутрішній роумінг. Так, проблема зі звʼязком вплинула і на інші сервіси, такі як нацроумінг.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW