В Україні в роботі одного із мобільних операторів стався збій. Що робитиМобільний оператор Kyivstar заявив про технічний збій у роботі.

Як повідомляє компанія, у результаті збою можуть бути недоступні послуги звʼязку та доступу в інтернет у частини абонентської бази.

Спеціалісти компанії працюють над усуненням проблеми.

"На час усунення технічних складнощів, рекомендуємо абонентам користуватись можливостями послуги "національний роумінг", - сказано у повідомленні.

Як підключитись до національного роумінгу?

  • Для початку необхідно дезактивувати автовибір мережі.
  • Якщо у вас Android, то зайдіть у розділ "Налаштування" – "Мобільна мережа" – "Оператор" – оберіть одну з доступних мереж Vodafone UA, UA-Kyivstar, lifecell, 3Mob;
  • Якщо у вас iPhone: "Параметри" – "Стільникові дані" – "Вибір мережі" – оберіть доступну мережу Vodafone UA, UA-Kyivstar, lifecell, 3Mob.
  • В разі, якщо одразу після переналаштування змін не спостерігається – перезавантажте телефон. За потреби повторіть процедуру.
  • Періодично перевіряйте зв'язок і намагайтеся підключитися до мережі свого оператора самостійно, або увімкнувши автовибір мережі.
  • Важливу роль відіграє мобільний трафік, який створює надмірне навантаження на мережі мобільних операторів. Щоб обмежити споживання мобільного трафіку – вимкніть режим автоматичного завантаження медіафайлів у месенджерах: "Налаштування" – "Дані та сховище" або "Медіафайли" – Вимкніть опцію "Фонове завантаження". Також у розділі "Через мобільну мережу" вимкніть "Автозавантаження медіа".
  • Якщо ви не можете додзвонитися до абонента – надішліть йому СМС. Мобільна мережа може бути перенавантажена, особливо у критичних ситуаціях.
  • Якщо зв'язку немає у національному роумінгу, то це може свідчити про те, що у вас увімкнений "Режим польоту". Запитайте в інших людей поруч, чи є у них зв'язок. Якщо в оточуючих немає проблем, перезавантажте телефон, вийміть і знову вставте SIM-картку, або перевірте її працездатність в іншому девайсі. 

Підписуйтесь на наш Телеграм, щоб бути в курсі всіх подій на Миколаївщині.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW