Відновлення Жовтневого водосховища: проєкт розглянуть на Конгресі місцевих радНа засіданні Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові представлять проєкт щодо відновлення Жовтневого водосховища у Миколаєві.

Як повідомив міський голова Олександр Сєнкевич, конгрес відбудеться вже цього тижня, де  учасники розглянуть теми, які важливі для всіх громад України: відновлення об’єктів критичної інфраструктури, будівництво бомбосховищ, підтримка ЗСУ тощо.

"Є і теми, які важливі для Миколаєва окремо, - додав міський голова. - А саме - відновлення роботи Жовтневого водосховища. Раніше цей проект я презентував на обласному засіданні Конгресу. Його бюджет колосальний, тому нам потрібна підтримка як держави, так і наших міжнародних партнерів. Тож будемо просувати це питання на вищий рівень".

Зі слів мера, тепер громади попередньо можуть напрацювати свої пропозиції на обласному рівні і потім їх висувати на обговорення у вигляді конкретних проєктів.

Нагадаємо, раніше ми писали, що на відновлення Жовтневого водосховища у Миколаєві необхідно близько 300 мільйонів гривень.

Також, раніше редакція 0512 писала про те, що у Миколаєві розглядають різні варіанти щодо альтернативного джерела прісної води, серед них відновлення Жовтневого водосховища.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW