«Про нові тротуари мова не може йти»: куди спрямує Миколаївське ЖКГ 435 мільйонів у 2024 роціУ Миколаєві у 2024 році планують виділити на ЖКГ 435 мільйонів гривень. Найбільше коштів піде на благоустрій міста. Нові проєкти не передбачені

Про це стало відомо під час бюджетних слухань, 13 грудня, передає кореспондент 0512. 

Директор Департаменту ЖКГ Сергій Бездольний розповів, що на наступний рік стаття благоустрою обмежена, як і всі напрямки. 

За його словами, по благоустрою передбачається лише утримання та підтримка того, що є. Тобто «ніяких доріжок і таке інше на даний момент не передбачено»:

- Тому що на це немає коштів і це не на часі. Тобто у нас є утримання в належному стані та поточний ремонт штучних споруд. Це ЕЛУ Автодоріг – Аляудський та пішохідний мости. Утримання в належному стані та поточний ремонт світлофорів, дорожньої розмітки. Утримання в належному стані та ремонт міських кладовищ – це КП «Миколаївська ритуальна служба». А також збереження та утримання в належному стані зелених зон – це КП «Миколаївські парки». Також є невелика стаття утримання та ремонт об’єктів благоустрою, мається на увазі КП «Пілот» - ремонт спортивних та ігрових майданчиків. Це всі пункти, які стосуються благоустрою. 

Віце-мер Віталій Луков додав, що мова йде більше про ремонт ігрових майданчиків, щоб «убезпечити травмування дітей». 

- Я підтверджую, що ні про які нові тротуари мова не може йти. Якщо нам цього року бюджет дозволяв допомагати армії і робити певні запити по благоустрою міста, то на наступний рік ми бачимо загальну таку історію, що це і не можливо, і, як показав час, маємо зосередитись спочатку на допомозі максимальній армії, якщо буде така можливість,- пояснив Луков.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW