На Миколаївщині у приватну власність передали ділянки природно-заповідного фонду - суд зобов'язав повернути все тергромадіНа Миколаївщині суд зобов'язав повернути  земельну ділянку природно-заповідного фонду, розташовану у межах ландшафтного заказника місцевого значення «Півострів Піщаний» у власність держави.

У прокуратурі пишуть, що мова йде про повернення ділянки природно-заповідного фонду площею 1200 кв м вартістю 1,3 млн грн.

Встановлено, що у 2016 році Головне управління Держгеокадастру в Миколаївській області незаконно передало у приватну власність громадянина земельну ділянку для індивідуального садівництва, яка розташована в межах ландшафтного заказника місцевого значення «Півострів Піщаний», створеного з метою збереження ландшафтних комплексів заплави р. Інгул. 

  Водночас відповідно до ст. 83 Земельного кодексу України землі під об’єктами природно-заповідного фонду належать до земель комунальної власності, які не можуть передаватись у приватну власність.

Суд визнав незаконним наказ Держгеокадастру та скасував його. Тепер треба  повернути земельну ділянку у власність територіальної громади.

Читайте також: На Миколаївщині в приватні власності опинились землі заповідного фонду - прокуратура вимагає повернути їх державі.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW