Данські експерти представили три проєкти відновлення водопостачання у Миколаєві: їх загальна вартість сягає 353 мільйони євроУ Миколаєві відбулася робоча зустріч представників міської ради та данської компанії COWI, яка бере участь в розробці Майстер-плана нашого міста.

Як повідомляє пресслужба міськради, на зустрічі виділили три проєкти щодо відновлення водопостачання у Миколаєві.

Першим має бути відновлення резервуару води в Жовтневому водосховищі — це збільшить стійкість міста в питаннях водопостачання. Вартість цього проєкту, за оцінками експертів, становить 52 млн євро.

Другий — відновлення забору води з Дніпра для наповнення резервуара. Реалізація цього проєкту залежить від питань безпеки та закінчення війни. Вартість робіт оцінюють в 25 млн євро.

Й третій проєкт — це побудова нового забору води з Південного Бугу в точці 40 км вище за течією (вартість проєкту 240,7 млн евро) або 51 км (276 млн евро).

Зазначається, що над проєктом працює група з 39 людей, до складу якої входять депутати Миколаївської міськради, представники ПРОООН, викладачі вишів та інші експерти.

Майстер-план розрахований до 2050 року. Завершити свою частину роботи експерти COWI планують у лютому 2024 року.

До лютого 2024 року планується проведення ще двох конференцій, на яких розглянуть питання роботи з відходами та енергетики.

Нагадаємо, на засіданні Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові представлять проєкт щодо відновлення Жовтневого водосховища у Миколаєві.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW