Інститут національної пам'яті рекомендував демонтувати у Миколаєві пам'ятник червоним майовщикам та бюсти адміралівЕкспертна рада з питань подолання наслідків русифікації та тоталітаризму - Інститут національної пам'яті рекомендувала забрати з публічного простору пам’ятники червоним майовщикам та демонтувати ряд бюстів російських адміралів у Миколаєві. 

Про це розповів начальник міського управління з питань культури та охорони культурної спадщини Юрій Любаров під час засідання топонімічної комісії 13 грудня - передає 0512.

Інститут національної пам'яті зазначив, що пам’ятки, які не будуть включені до Державного реєстру пам’яток у Миколаєві - це пам’ятник червоним майовщикам, а також бюсти адмірала Нахімова, адмірала Бутакова, пам’ятник  Лягіну, пам’ятник Пушкіну та Гмирьову.

Юрій Любаров додав, що погруддя адмірала Лазарєва та погруддя адмірала Беллінсгаузена - будуть розглядатись на засіданні експертної комісії.

- Інші пам’ятники не підпадають обмеженню зі сторони законодавства, - зазначив Юрій Любаров.

Також на комісії зазначили, що експертна рада з питань подолання наслідків русифікації та тоталітаризму Інститут національної пам'яті не надавала своїх рекомендацій щодо пам'ятників адміралу Макарову та Фалєєву через те, що вони не підпадають під охорону культурної спадщини.

Нагадаємо, миколаївці матимуть змогу проголосувати за варіанти перейменування вулиць та провулків як фізично, так і за допомогою електронного варіанта.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW