На Миколаївщині судитимуть фермера за підробку документів на землю вартістю 1,3 мільйона гривеньМиколаївська окружна прокуратура скеровала до суду обвинувальний акт стосовно голови одного з фермерських господарств Миколаївського району за  службове підроблення офіційних документів та їх використання.

Як повідомила обласна прокуратура, у 2015 році обвинувачений видав та використав завідомо неправдиві документи для реєстрації членами фермерського господарства 6 осіб, які не є родичами голови господарства та інших членів господарства.

Надалі вказані особи на підставі поданих заяв і за згодою голови відповідно до рішень Головного управління Держгеокадастру у Миколаївській області отримали у власність землю, що знаходилась у державні власності та перебувала в оренді фермерського господарства.

Внаслідок таких дій земельні ділянки загальною площею майже 43 га вибули з державної власності. На незаконно вилучені із власності держави земельні ділянки накладено арешт.

Голові фермерського господарства загрожує до 6 років позбавлення волі.

Нагадаємо, на Миколаївщині за втручання прокуратури громаді повернуто земельну ділянку на Чорноморському узбережжі вартістю 2,7 мільйона гривень.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW