У Миколаєві судитимуть поліціянта за вимагання грошей від сутенерки, "сауну" якої поліція неоноразово закривалаУ Миколаєві судитимуть заступника начальника управління міграційної поліції ГУНП в Миколаївській області підозрюють у вимаганні грошей в обвинуваченої в сутенерстві.

Як повідомляє ПН, поліцейські вирішили підзаробити на фігурантці справи про сутенерство, яка налагодила в одній із саун Миколаєва додаткові "послуги" за гроші.

Проституцію там викрили восени минулого року. "Сауна" приносила дохід в півмільйона гривень щомісяця. Зазначається, що лазню поліція закривала 4 рази.

З моменту викриття і тривалий час заступника начальника управління міграційної поліції висловлював підозрюваній в сутенерстві вимогу, що треба платити щомісяця 50 тисяч гривень, щоб знову не нарватися на неприємності з поліцією і лазня "спокійно" продовжила свою роботу.

Такі вимоги поліцейські ставили сутенерці й протягом 2023 року.

У липні цього року жінка все ж таки поскаржилася у правоохоронні органи на вимагання грошей співробітниками міграційної поліції й почала діяти під їх контролем.

У кінці серпня поліцейські знову приїхали до сауни та нагадали про необхідність щомісяця платити їм 50 тисяч гривень. На початку вересня вони знову приїхали зі своєю вимогою до підозрюваної. Жінка їм відповіла, що зможе заплатити 40 тисяч гривень.

Поліцейські повідомили, що подумають щодо «знижки», а через день погодилися на зменшений на 10 тисяч хабар. Через кілька днів вони приїхали до будинку обвинуваченої у сутенерстві. Жінка сіла в їх автомобіль і передала 40 тисяч гривень.

Після документації злочину поліцейським оголосили підозри, а суд обрав запобіжні заходи у вигляді тримання у під вартою з альтернативою застави.

Заступник начальника управління міграційної поліції ГУНП намагався оскаржити суму застави, зазначаючи що в нього велика родина, яка не має значного доходу, а оплата понад півмільйона гривень застави значно погіршить їх матеріальне становище. Також в рамках слідства арештували його фактично єдине майно — автомобіль Volkswagen Tiguan. Проте апеляційний суд все ж таки залишив підозрюваному у хабарництві обрану раніше міру запобіжного заході й суму застави.

Нагадаємо, в листопаді 2022 року, правоохоронці затримали групу сутенерів у Миколаєві, яку очолювала 50-річна місцева жителька. Жінка залучила до злочинної діяльності ще  трьох своїх знайомих жінок віком від 39 до 52 років, що виконували роль адміністраторів. 

У приміщенні орендованого банного комплексу працювали понад 10 жінок, які приносили до 500 тисяч гривень прибутку в місяць. 50 відсотків із заробітку дівчата віддавали адміністраторам комплексу та господарці. AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW