"Люди повинні натренувати себе долати стрес": в Дніпрі провели тренінг з подолання моральної травми та ПТСР, - ФОТО



З 2014 року Україна веде війну проти росії. Вже майже 2 роки триває повномасштабне вторгнення російської федерації в Україні. Хтось втратив близьких на війні, хтось пережив обстріли – всі українці відчували стрес. Саме тому в Дніпрі пройшов тренінг для поліцейських та капеланів про подолання стресу та посттравматичного синдрому.

Про це повідомляє 0564.ua з посиланням на власного кореспондента.

«Для того щоб дізнатись, що таке стрес, вам достатньо «загуглити», - звернулась до аудиторії Міжнародний спікер, засновниця та директорка Global Warrior- Powered by Love Джилл Таппер. «Інформації про стрес більш ніж достатньо, але знати – не значить втілювати це в життя. На тренінгу я покажу дієві методи, які вам можуть здаватись незначними, але вони допоможуть подолати стрес».

Джил Таппер вже не вперше приїхала в Україну. До нас вона приїхала з Колорадо. Джил була в Бучі, Києві, Миколаєві. Всюди, куди вона приїздить, вона допомагає людям подолати стрес.

«Коли війна прийшла в Україну – це дуже вплинуло на мене», - говорить нам спікерка Джил Таппер. «Тому коли я приїхала в Україну в травні 2022 року, я почала вчити людей подоланню стресу в різних містах України. Я помітила, що у вашій країні в людей дуже високий рівень стресу. Люди були розчаровані та спустошені. Саме тому, знаючи, що тут люди дуже потребують практичних навичок по виходу зі стресу, я приїхала вкотре в Україну».

Джил Таппер має ступінь магістра з лідерства, ступінь бакалавра в ерготерапії та працювала з компаніями та організаціями зі списку Fortune 500. Вона дуже затребувана спікерка. Зараз її запрошують проводити тренінги в Ізраїль, ПАР та інші країни, де відбуваються різноманітні конфлікти, через що в людей підвищується рівень стресу.

Здається, що усміхнена і енергійна жінка ніколи не відчувала стресу, але це не так. Джил сміливо розповідала слухачам про власний досвід, коли вона була в глибокій депресії, відчувала себе зрадженою та нікому не потрібною. Джил розповіла, як стрес впливав на її організм та як певні практики допомогли їй вийти з депресії.

«Всі американці колись відчували стрес, нам це знайомо»,- говорить Джил Таппер до аудиторії. «Зрозумійте мене правильно, я не хочу применшити ваш досвід. У вашій країні йде війна, тому це тільки посилює стрес. Але, якщо ви не зможете самі собі допомогти, то ви не зможете допомогти оточуючим».

Під час тренінгу Джил показала як стрес впливає на наш організм. Учасники тренінгу дізналися про нейронауку спокою серед хаосу. Також спікерка запропонувала декілька дієвих методів для переходу з симпатичної в парасимпатичну нервову систему.

«Більшість практичних порад про вихід зі стресу я знав, але після тренінгу подивився на них під іншим кутом», - ділиться з нами старший капелан громадського формування «Капеланський патруль» Сергій Тітарс. – «Наприклад, здавалося звичайна чашка чаю, але, якщо сконцентрувати свої думки, вона може допомогти подолати стрес».

«Зараз люди в України знаходяться в дуже сильному стресі та тривозі», - говорить нам спікерка Джил Таппер. «Саме через це люди повинні натренувати себе долати стрес, щоб перезавантажити свою нервову систему. Коли ви перезавантажите свою нервову систему, ви зможете відчувати себе спокійними в той час, коли навкруги хаос і безлад. По всьому світу люди стикаються з «епідемією» стресу, тривоги та паніки».

Враховуючи специфіку роботи поліцейських, серед учасників заходу була переважна більшість представників правоохоронних органів.

«Сьогодні поліцейські пліч-о-пліч з іншими захисниками дають відсіч та стримують збройну агресію ворога на передовій у складі зведених загонів», - розповіла нам капітан поліції, представниця Головної інспекції та дотримання прав людини Наталя Урман. Вони продовжують нести службу в підрозділах поліції, що знаходяться на територіях, де ведуться активні бойові дії.

На думку Наталі Урман, завдяки цьому тренінгу поліцейські вже зараз можуть покращити свою роботу.

«Поліцейські продовжують працювати 24/7 незважаючи на всі ризики, які створює війна. Тому самі поліцейські потребують допомоги, яку ми змогли отримати від тренерів. Ми дізнались які можуть бути фізичні наслідки стресу для нашого організму і навчились тим дієвим інструментам звільнення від стресу та тривожності шляхом укріплення нервових шляхів для заспокоєння розуму та тіла а також розвитку нашої стійкості».

Практичні навички для своєї роботи придбав начальник сектору взаємодії з громадами Криворізького районного управління поліції Олег Подтергер.

«На мою думку, такі семінари дуже важливі для поліції у зв’язку з реаліями нашого сьогодення, оскільки в країні йде війна. Військові, які будуть повертатись з зони бойових дій, отримали моральну травму. Методи виходу зі стресу, які були показані під час тренінгу, допоможуть нам в роботі з військовими, які мають стрес», - розповів нам Олег Подтергер.

Такої ж думки притримується позаштатний військовий капелан Леон Калантай.

«Завдяки семінару і придбаним навичкам ми зможемо розповідати і допомагати військовим вийти з посттравматичного синдрому або отриманої моральної травми», - розповів нам Леон.

«Цей семінар допоміг зрозуміти нам свою психологію та надав дієві методи по виходу зі стресових ситуацій, щоб вони не переросли у посттравматичний синдром», - вважає капелан криворізького регіону ГФ «Капеланський патруль» Юрій Федоров. «Дану інформацію та досвід, які ми отримали, будемо застосовувати для допомоги людям, які будуть мати потребу в порадах та забажають отримати інструменти для покращення свого емоційного та психологічного стану».

Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів.



AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW