Боротьба осені з зимою: якою буде погода у Покровську та Мирнограді до кінця тижняПерехідні процеси, що намітилися в атмосфері над Європою, призведуть до справжньої боротьби осені з зимою в Україні. З півночі та північного сходу на територію нашої країни заходитиме холодне повітря, а паралельно з тим активізуються атмосферні фронти та знизиться тиск. Таке "сусідство" принесе сніг та дощі у всіх регіонах.

Якою буде погода у Покровську та Мирнограді

Сьогодні протягом усього дня у Покровську та Мирнограді утримається хмарна погода. Уночі йшов сильний дощ зі снігом, який до ранку послабшав, а до полудня і зовсім закінчився. Більше цього дня опадів не очікується. Температура повітря від -3 до +1 °С;

Завтра, 20 липня, день та вечір у Покровську та Мирнограді будуть ясними, прийшовши на зміну похмурому ранку. Без опадів. Вночі -8...-5 °С, вдень до -2 °С.

У середу хмари вже з ранку вкриють небо, і похмура погода триматиметься у Покровську та Мирнограді до кінця дня. Ввечері, можливо, пройде дрібний сніг. Вночі температура коливатиметься в районі -6...-4°С, вдень -4...-1°С. 

У четвер, 23 листопада, безхмарним небо буде лише вранці - день та вечір у Покровську та Мирнограді очікуються похмурими. Уночі буде дрібний сніг. Вночі температура повітря буде в межах -9...-6 °С, вдень -4°С. 

У п’ятницю протягом усього дня у Покровську та Мирнограді буде триматися хмарна погода. Уночі можливий дрібний дощ. Вранці він стихне, та більше цього дня опади не розпочнуться. Температура вночі прогнозується +1 °С, вдень +6 °С.

У суботу, 25 листопада, у Покровську та Мирнограді протягом усього дня небо буде вкрите хмарами. Вранці очікується дрібний дощ, який до полудня повинен закінчитися. Вся решта дня пройде без опадів. Вночі стовпчики термометрів покажуть +2°С, вдень +6 °С.

В останній день тижня у Покровську та Мирнограді протягом усього дня погода буде похмурою. Без опадів. Температура повітря вночі -2°С, вдень +2°С.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW