"Війську необхідна ширша мобілізація": у ЗСУ закликали скасувати відстрочку для студентівУкраїнське військо потребує не тільки сильних і відданих бійців, але й стратегічного підходу до формування свого контингенту. За словами командира штурмового батальйону 3 окремої штурмової бригади Петра "Ролло" Горбатенка, в Україні настав час мобілізувати студентів.

Що запропонував військовий

У своєму інтерв'ю журналістці Наталії Мосейчук, Горбатенко висловив думку, що потрібно звертатися до молоді, а не до 50-річних чоловіків, які, за його словами, можуть мати хронічні захворювання та бути менш готовими до бойових дій. Він вважає, що молодь може бути ефективнішою в сучасних воєнних умовах.

Потрібно мобілізовувати, з усією повагою, не старих дідів. Ну, 50-річні – це ще не старі діди… Але, коли доходить до бойових дій, усі вони схожі на старих. Чому? У них вже купа хронічних захворювань. … Треба мобілізовувати 20-річних, 18-річних. У чому проблема? У тому, що це студенти? Ну, і що? Студенти не мають воювати? Мають. Вони не підходять? Підходять. Вони що не вміють, не готові, не народження для війни? Ніхто не народжений для війни. Все здобувається. Питання у підході до підготовки, – заявив Горбатенко.

Однією з ключових ідей комбата є те, що молодь має взяти на себе військовий обов'язок, адже вони краще адаптуються до сучасних воєнних реалій. За його словами, студенти не повинні бути виключені з процесу мобілізації через свій статус або невідповідний рівень підготовки. Навпаки, вони повинні брати на себе відповідальність за оборону країни.

На його думку, молодь, зокрема студенти, мають більше часу та енергії для підготовки і адаптації до військового життя, і це може забезпечити ефективніший внесок у справі захисту нації. За цією логікою, важливо виробити правильний підхід до підготовки таких осіб.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW