«Свято наближається»: як виглядає Полтава після першого снігопадуУ Полтаві з вечора 19 листопада почався сніг, який не припинявся аж до цього часу. На ранок понеділка наші журналісти пройшлись містом, аби розповісти та показати вам, як виглядає Полтава після першого снігопаду цього сезону.

Ранок багатьох полтавців почався з прибирання снігу. Тому, гуляючи містом, легко зустріти людей, які прибирають лопатами сніг з подвір'я.

Оскільки ще осінь, на багатьох деревах залишаються листя, а подекуди можна зустріти квіти, які вкриті густим шаром снігу. Це створює особливо казкову атмосферу напередодні зимових свят.

Неочікуваний сніговий подарунок виявився також великим сюрпризом для автомобілістів, які насилу пробираються через снігові замети.

«Свято наближається»: як виглядає Полтава після першого снігопаду (ФОТОРЕПОРТАЖ), фото-6«Свято наближається»: як виглядає Полтава після першого снігопаду (ФОТОРЕПОРТАЖ), фото-7

Поки що ми не побачили великої кількості комунальників і снігоприбиральної техніки, котра має розчищати дорогу. 

«Свято наближається»: як виглядає Полтава після першого снігопаду (ФОТОРЕПОРТАЖ), фото-8«Свято наближається»: як виглядає Полтава після першого снігопаду (ФОТОРЕПОРТАЖ), фото-9«Свято наближається»: як виглядає Полтава після першого снігопаду (ФОТОРЕПОРТАЖ), фото-10«Свято наближається»: як виглядає Полтава після першого снігопаду (ФОТОРЕПОРТАЖ), фото-11

Нагадаємо, на Полтавщині сніжно, а на дорогах місцями ожеледиця.

Стежте за усіма важливими новинами у нашому Telegram.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW