У Миколаєві відновлюють школи, які пошкоджено внаслідок обстрілів, - ФОТОУ Миколаєві коштом міського бюджету відновлюють пошкоджені внаслідок ворожих обстрілів заклади освіти.

Як пишуть в мерії, гімназії та ліцеї готують до роботи офлайн, коли дозволить безпекова ситуація. Наразі у двадцяти двох закладах освіти треба замінити вікна, пошкоджені уламками від снарядів чи вибуховою хвилею.

Зараз департамент енергетики працює на 11 об'єктах закладів освіти, ці роботи збираються завершити до кінця 2021 року.

"На всі ці об'єкти створені проєкти і всі вони пройшли державну експертизу. Це треба для того, щоб роботи були виконані якісно і відповідно до законодавства. Вікна встановлюємо енергозберігаючі, які відповідають цим стандартам. Зараз в роботі знаходяться 11 об'єктів. Працює чотири підрядні організації. Ця школа, де ми знаходимося зараз, вже майже закінчена. Тут залишилися лише роботи з встановлення решіток, і об'єкт готовий до експлуатації”, - розповідає директорка департаменту Алла Луцька.

У школі Інгульського району вибуховою хвилею пошкодило 28 вікон. Їх та двері, що ведуть до укриття, було замінено. Тут роботи теж на завершальній стадії. Також завершили і садочок в цьому районі. 

В іншій школі Корабельного району замінять всі вікна. Мова йде про 121 вікно, яке пошкоджено внаслідок ворожих обстрілів.

У мерії пишуть, що до кінця 2023 року планують завершити всі об'єкти, які наразі в роботі. Крім того, збираються відновлювати інші пошкоджені заклади не залучаючи при цьому бюджетні кошти. Для цього вже шукають інвесторів.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW