МАГАТЕ встановлює причини відключення живлення енергоблоку на Запорізькій АЕСЦього тижня на захопленій окупантами ЗАЕС стався частковий блекаут через відключення живлення енергоблоку №6. МАГАТЕ незалежно встановлює причини знеструмлення. 

Про це повідомляє 061 з посиланням на звіт МАГАТЕ. 

17 листопада МАГАТЕ опублікувало звіт по ситуації на Запорізькій АЕС. Зазначається, що енергоблок №6 знеструмило на 90 хвилин. Робота систем реактора підтримувались за рахунок живлення з резервного дизель-генератора.

Експерти МАГАТЕ проводять незалежний збір інформації щодо причин відключення енергоблоку. 

“Хоча це не була повна втрата зовнішнього електропостачання, як це ми бачили сім разів раніше, але це ще раз підкреслює ненадійну ситуацію з ядерною безпекою на Запорізькій атомній електростанції. МАГАТЕ продовжить збирати інформацію, щоб ми могли інформувати міжнародне співтовариство про ситуацію на АЕС”, - повідомив гендиректор МАГАТЕ Рафаель Гросі. 

15 листопада представникам МАГАТЕ вперше дозволили здійснити обхід усіх шести кімнат керування енергоблоками ЗАЕС. Однак повного доступу до машинних залів окупанти не надали. 

Раніше 061 повідомляв, що на Запорізькій АЕС відбуваються відключення резервних дизель-генераторів через використання російських мастил.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram, щоб не пропустити важливі новини міста та області.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW