На Львівщину прийшла зима: як на Східницькому перевалі розчищають дороги, - ВІДЕОУ Львівську область поступово приходить справжня зима. Напоготові є 270 одиниць снігоочисної техніки.

Про це повідомив очільник Львівської ОВА Максим Козицький.

Цієї ночі та вранці дороги місцевого значення очищали 12 одиниць техніки, застосували 72 тонни піщано-соляної суміші. На дорогах державного значення працювало 24 одиниці техніки, застосували 96 тонн суміші.

"Через те, що випав мокрий сніг і знизилася середньодобова температура повітря, від сьогодні підрядні організації, які відповідають за стан і експлуатацію доріг місцевого значення у Львівській області, ведуть посилений моніторинг ситуації на аварійно небезпечних ділянках та зобовʼязані миттєво реагувати в разі необхідності. Відповідне доручення департамент дорожнього господарства Львівської ОВА скерував їм учора", - повідомив Козицький.

За його словами, за належне утримання доріг місцевого значення відповідає департамент дорожнього господарства Львівської ОВА. Дороги державного значення – це компетенція Служби відновлення та розвитку інфраструктури у Львівській області.

Козицький додав, що у випадку, коли у вашому населеному пункті дороги розчистили погано, треба звертатися на Гарячу лінію Львівської області: 112.

Читайте також: Снігоприбиральна техніка У Львові готова до роботи – міськрада, - ВІДЕО.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW