На Миколаївщині в приватні власності опинились землі заповідного фонду - прокуратура вимагає повернути їх державіНа Миколаївщині прокуратура звернулась до суду з позовом про повернення територіальній громаді земельної ділянки площею природно-заповідного фонду — ландшафтного заказника місцевого значення «Лагодівський» площею 2 га вартістю 15 млн грн.

Встановлено, що  земельну ділянку у 2020 році незаконно передали у приватну власність для ведення особистого селянського господарства, площею  із земель комунальної власності на яких розташований об’єкт природно-заповідного фонду.  

Водночас, відповідно до статті 83 Земельного кодексу України землі під об’єктами природно-заповідного фонду належать до земель комунальної власності, які не можуть передаватись у приватну власність.

Додамо, що раніше вже повідомлялось, що на Миколаївщині окружна прокуратура направила позов до суду з вимогою повернути у власність територіальної громади земельну ділянку природно-заповідного фонду вартістю понад 6 млн. Мова йде про цей самий заповідник.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW