У Кінологічному центрі поліції Закарпаття щенята-терапевти вперше зустрілися з новими господарямиНа Закарпатті триває активне впровадження спільного проєкту поліції, обласної військової адміністрації та благодійного фонду «Yarema foundation», що спрямований на психоемоційну реабілітацію ветеранів та ветеранок війни із застосуванням методів каністерапії. Про це інформує Національна поліція.

Раніше Сайт міста Ужгород розповідав про початок підготовки трьох цуценят породи малінуа для цієї важливої місії. Поки чотирилапі проходили навчання у кінологічному центрі поліції, ветерани війни подавали свої заявки, з ними спілкувалися спеціалісти, які вже обрали тих осіб, які найбільше потребують такої реабілітації.

Так, вчора, на базі Кінологічного центру Головного управління Нацполіції в Закарпатській області відбулася перша зустріч нових господарів з вівчарками.

Однією з родин, в якій зʼявився чотирилапий друг, стали Олександра та Дмитро. Вона – бойова медикиня, він – неодноразово учасник бойових дій. Жінка зізнається, що про домашнього улюбленця думали вже і раніше. Тепер, як вони й хотіли, у їхній родині є вірний помічник.

Тепер щенята зустрічатимуться зі своїми господарями частіше: останні навідуватимуться до кінологічного центру, звикатимуть один-до-одного і, вже найближчим часом, собаки переїдуть жити у свої нові домівки та сімʼї.

Каністерапія позитивно продемонструвала себе у багатьох країнах світу і тепер активно розвивається в Україні, зокрема і на Закарпатті. Тому начальник Головного управління Національної поліції в Закарпатській області генерал поліції третього рангу Ярослав Колесник наголосив, що поліція готова і надалі впроваджувати цей важливий проєкт, щоб готувати для ветеранів та ветеранок війни надійних друзів по життю!

Читайте також: до лав штурмової бригади «Лють» запрошують вмотивованих, рішучих та патріотично налаштованих людей

Підписуйтеся на наш Телеграм-канал та отримуйте новини ще оперативніше!AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW