Закарпатська філармонія запрошує на зустріч з творчістю Іштвана Мартона22 листопада Закарпатська обласна філармонія запрошує на чергову зустріч із творчістю Іштвана Мартона.Продовжуємо цикл концертів в рамках XX Міжнародного фестивалю класичної та сучасної музики «Музичне сузір’я Закарпаття» та з нагоди 100-річчя з дня народження Іштвана Мартона.

Цього вечора кращі зразки з творчого доробку нашого земляка презентують львівський скрипаль і диригент Ігор Муравйов разом із академічним симфонічним оркестром під керівництвом заслуженої артистки України Вікторії Свалявчик-Цанько.

Музика Іштвана Мартона – композитора і педагога, заслуженого діяча мистецтв України, одного із фундаторів професійної музики Закарпаття, творчий спадок якого - вагомий внесок у культуру нашого краю і заслуговує на особливу пошану.Що більше вслухаєшся у його твори, то більше захоплюєшся і глибше усвідомлюєш масштаб їх автора.

Музика композитора вирізняється ясністю музичного викладу, стрункістю форми, свіжістю гармоній, поєднанням класичної врівноваженості і романтичної піднесеності, особливої поетичності, мелодичного багатства і безперервного пошуку виразових засобів.

Твори маестро знані не тільки в Україні, а й закордоном, часто виконуються і завжди будуть приносити насолоду численним шанувальникам академічної музики.

Початок вечора о 18:30

Ведуча – музикознавець Наталія Піцур.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW