У блакитній вуалі з немовлям на руках: українка презентувала національний костюм на сцені "Міс Всесвіт"Ангеліна Усанова, яка цього року представляє Україну на конкурсі "Міс Всесвіт Україна" на сцені презентувала національний костюм "Берегиня Мати".

Автором вбрання виступила команда дизайнерів МÜ production.

Сам костюм присвячений силі материнської любові та беззахисним дітям, які дізналися, що таке війна.

Костюм створювався в Україні протягом півтора місяця. Було використано 30-35 метрів шифону та органзи. Поверх тканини надруковано принт у вигляді хмар та синього неба.

У блакитній вуалі з немовлям на руках: українка презентувала національний костюм на сцені "Міс Всесвіт" (ФОТО, ВІДЕО), фото-1

Деякі елементи костюма розроблялися та друкувалися на 3D-принтері, а для обробки використовували приблизно 45 000 декоративних каменів.

Блакитна тканина костюма "Берегиня Маті" - символ мирного, тихого неба без ракет. Білий і молочні кольори - символи світу. Синій та жовтий – кольори прапора України. Золоті елементи – це броня, яка символізує силу кожної української матері, яка захищає своїх дітей. Фігурка маленького золотого янголятка - символ безцінного життя кожної дитини.

Щоб укотре привернути увагу світу до подій в Україні та ідеї костюма, "Міс Всесвіт Україна"- 2023 Ангеліна Усанова написала пісню "Peace", на яку відзняли відеокліп за участю дітей.

Переглянути цей допис в Instagram

Допис, поширений МІС ВСЕСВІТ - УКРАЇНА (@missukraine_universe)AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW