Черговий житель Тернопільщини відмовився служити і отримав 3 роки тюрмиЖителя Чортківського району засуджено до 3 років позбавлення волі за ухилення від призову на військову службу.

Суд апеляційної інстанції задоволив апеляційну скаргу прокурора на вирок Борщівського районного судута призначив покарання у вигляді 3 років позбавлення волі військовозобов’язаному, мешканцю одного із сіл Мельнице-Подільської територіальної громади, за ухилення від призову на військову службу під час мобілізації на особливий період (ст. 336 КК України).

Оскільки захист Батьківщини є конституційним обов’язком кожного громадянина України,прокурор оскаржив вирок суду першої інстанції, яким обвинуваченого було засуджено до 3 років позбавлення волі, із встановленням іспитового строку в 1 рік, за ухилення від призову до війська.

Встановлено, що після оголошення та проведення мобілізації у зв’язку з військовою агресією проти України, чоловік пройшов медичний огляд та у червні 2023 року був визнаний військово-лікарською комісією придатним до проходження військової служби у Збройних Силах України.

Отримавши повістку для відправлення до військової частини, не маючи правових підстав на відстрочку, він не прибув у визначене місце для подальшого проходження військової служби.

Відтак, за вироком суду, військовозобов’язаний, що ухилився від обов‘язку захищати Батьківщину під час військової агресії ворога, проведе 3 роки за ґратами.

Вирок набрав законної сили.

Підписуйтеся на наш Телеграм-канал, де багато цікавих новин, фото та відео!  https://t.me/ternopil0352AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW