Росіяни тримають у полоні 4 337 українців, з них - 763 цивільнихУ полоні РФ перебувають 4 337 українців, серед них – 3 574 військових та 763 цивільних.

Про це повідомила пресслужба Мінреінтеграції.

Зазначається, що відбулася міжвідомча нарада щодо роботи Комісії з питань встановлення факту позбавлення особистої свободи внаслідок збройної агресії проти України.  До її складу входять 18 членів (5 із яких – представники громадських організацій).

"На сьогодні проведено 8 засідань комісії. За їх результатами встановлено факт позбавлення волі щодо 4 337 осіб (3 574 військових та 763 цивільних). За результатами засідань комісії відповідні дані вносяться до Єдиного реєстру осіб, стосовно яких встановлено факт позбавлення особистої свободи внаслідок збройної агресії проти України", – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що Мінреінтеграції здійснює виплати одноразової та щорічної державної грошової допомоги. Таким чином, з початку поточного року вже виплачено 422 мільйони гривень звільненим з полону, а також родинам військовополонених, цивільних заручників і політвʼязнів.

Для отримання зазначеної державної грошової допомоги потрібно звернутися до Мінреінтеграції. З алгоритмом дій та переліком необхідних документів можна ознайомитись за посиланням.

Нагадаємо, що станом на 7 серпня 2023 року з російського полону вдалося повернути 2 598 українських воїнів.

Читайте також: Міжнародна комісія назвала кількість зниклих безвісти українцівAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW