Ще три мужніх воїни з Рівненщини поповнили небесне військоВчора на Рівненщині провели в останню дорогу трьох захисників - Павла Сосюка з Сарненщини, Миколу Мельника з Дубенщини та Олександра Мельничука з Березного.

Ще три мужніх воїни з Рівненщини поповнили небесне військо , фото-1

Про це повідомили в Рівненській ОВА. 

Так, Сарненщина попрощалась із загиблим захисником Павлом Сосюком.          

Чоловік проживав у селі Глушиця Сарненської територіальної громади. Ветеран АТО став на захист Батьківщини з перших днів повномаштабного вторгнення. Служив на посаді молодшого сержанта.      

На жаль, 12 листопада воїн загинув під час виконання бойового завдання на Донеччині.

Без батька залишились дві доньки та син.   

У Дубні віддали останню шану воїну Миколі Мельнику.

Захисник народився 1970 року і проживав у Дубенській громаді.

Микола був призваний на військову службу за мобілізацією у склад 53 окремої механізованої бригади. 

На жаль, військовослужбовець загинув 10 листопада 2023 року під час артилерійського обстрілу. Воїн виконував бойове завдання на Донеччині.

У Березному віддали останню шану загиблому воїну Олександру Мельничуку.

Захисник народився 27 листопада 1996 року, проживав у місті Березне. Навчався в Березнівському економіко-гуманітарному ліцеї, який закінчив в 2014 році. Захоплювався футболом.

Продовжив навчання у Східноєвропейському національному університеті імені Лесі Українки на факультеті міжнародних відносин.

З 2017 по 2019 рік проходив строкову військову службу в Збройних Силах України. Під час служби виконував бойові завдання в АТО і отримав статус учасника бойових дій.

Чоловік знову став на захист України з перших днів повномасштабного вторгнення. Брав участь у звільненні Чернігівської та Сумської областей, виконував бойові завдання на Харківському та Донецькому напрямках.

Доброволець, молодший сержант, командир відділення - командир машини розвідувального взводу штабної роти Олександр Мельничук загинув 12 листопада 2023 року під час ворожого обстрілу на Донеччині.

Поховали Олександра зі всіма військовими почестями на місцевому кладовищі в урочищі «Лукавець» на Алеї Слави поруч із земляками, які віддали своє життя за майбутнє незалежної України.

У загиблого Героя залишилися мама та сестра.

Вічна шана та слава Героям!AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW