Невідомий передав Чернігову дерева на 620 тисяч гривеньВисадка платанів на Валу, світлина Сергія Тонканова

Висадка платанів на Валу, світлина Сергія Тонканова

Цього тижня наш фотограф зафіксував процес висадження дерев на чернігівському Валу. Ця історія несподівано отримала продовження під час засідання виконавчого комітету міської ради, що відбулося 17 листопада.

Як виявилося, платани (саме так називаються дерева), подарував місту невідомий благодійник:

-Місто Чернігів отримало від благодійника, який вирішив залишитися невідомим (скромність – гарна якість), 62 якісних, хороших платани. Й оплатив навіть їх доставку на КП «Зеленбуд». Вартість висадки одного дерева – не більше 1,5 тисячі гривень, - розповів в.о. мера Чернігова Олександр Ломако. – На 62 платани, які зараз висаджуються на Валу, місто витратить менше 100 тисяч гривень (біля 93 тисяч гривень, - прим.). Зате в нас на Валу буде висаджена ціла алея. Тому ми дякуємо анонімному благодійнику.

Як розповів очільник КП «Зеленбуд» Віталій Морський, орієнтовна вартість одного дерева – 10 тисяч гривень. Отже, всі 62 платани обійшлися невідомому у 620 тисяч.

Рішення про прийняття дерев на баланс спочатку хотіли прийняти на виконкомі, але, з ініціативи Олександра Ломаки, зняли цей проект, бо його могла не затвердити міська військова адміністрація:

-В нас, у зв’язку зі змінами до регламенту, ці питання мають погоджуватися з міською військовою адміністрацією. На жаль, військова адміністрація сказала: «Раптом вам Путін подарував ці платани: може це якісь росіянин, підсанкційна фірма, чи сам Путін»… Але я знаю хто це зробив. Це точно українець, мешканець нашого міста. Тож (військова, - прим.) адміністрація відмовилася погоджувати це рішення. Тому, щоб в нас не було колізій, ми приймемо (дерева, - прим.) безпосередньо на «Зеленбуд», - розповів в.о. мера міста.

За словами пана Ломаки, висаджувати платани ще до того як прийняли на баланс міста, вирішили через наближення холодів.

Сєргєй Карась

Чернігівська медіа групаAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW