Школа №34 з новою директоркою. Шляхом конкурсу обрали Вікторію ЛитвякЧернігівська школа №34 із новою директоркою. У середу, 15 листопада, в Управлінні освіти відбувся конкурсний відбір, за результатами якого школу очолить Вікторія Литвяк.

Про це повідомляє пресслужба Управління освіти ЧМР.

Вікторія Литвяк

Вікторія Литвяк

Переможцем конкурсу на заміщення вакантної посади директора школи №34 визнано Вікторію Литвяк та рекомендовано начальнику управління освіти призначити її директором.

А от на посаду директора школи №14 жоден з кандидатів не був визнаний переможцем на конкурсі. Тому оголошено новий конкурс.

Школа №34 з новою директоркою. Шляхом конкурсу обрали Вікторію Литвяк, фото-2

Нагадаємо, конкурс складається з кількох етапів: від прийняття документів від осіб, які виявили бажання взяти участь у конкурсі; ознайомлення кандидатів із закладом освіти, його трудовим колективом та представниками батьківського самоврядування закладу до проведення конкурсного відбору з визначенням його переможця.

Під час конкурсного відбору перевіряються знання законодавства України у сфері загальної середньої освіти, зокрема, Законів України «Про освіту», «Про повну загальну середню освіту», професійні компетентності шляхом письмового вирішення ситуаційного завдання; демонструється презентація перспективного плану розвитку закладу загальної середньої освіти. Претенденти також відповідають на запитання членів конкурсної комісії в межах змісту конкурсного випробування.


Хочете швидше дізнаватися про найцікавіші і найважливіші новини?
Приєднуйтесь до наших каналів:
- в TELEGRAM
- у VIBER
- в 
INSTAGRAM
Тут тільки найактульніші відео, новини та історії Чернігова!AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW