"Він мисливець давній, дуже добре стріляв": на Тернопільщині поховали загиблого воїнаУ селі Баворів Великогаївської громади на Тернопільщині попрощалися із 41-річним захисником Степаном Гевком. Він служив на посаді радіотелеграфіста польового вузла зв’язку, мав звання молодшого сержанта.

Як повідомили Суспільному у Великогаївській громаді, Степан Гевко захищав Україну на Запорізькому напрямку. Загинув боєць 12 листопада.

Похорон

Похорон

Прощання з бійцем. Фото: Суспільне Тернопіль

Біля будинку захисника священники відправили панахиду. Віддати шану односельцю прийшов місцевий житель Мирослав Дорош. Каже, до повномасштабного вторгнення Степан працював на різних роботах, зокрема, деякий час був лісником. У 2022 році чоловік пішов захищати Україну.

"Як почалася війна, то він пішов добровольцем. Він мисливець давній. Добре стріляє. Він з нашого колективу, ми разом ходили на полювання. Дуже добра людина. Співчував кожному, міг допомогти в біді. Такий життєрадісний. В колективі дуже відповідальний".

На похорон побратима прийшов Анатолій Радомський — заступник командира взводу, в якому служив Степан Гевко.

"Поряд наші були завжди окопи. Боєць дуже хороший, який нічого не боявся. І завжди виконував свої обов’язки".

Анатолій Радомський

Анатолій Радомський

Анатолій Радомський. Фото: Суспільне Тернопіль

Боєць захищав Україну на Запорізькому напрямку.

Серед священників, які відправляли панахиду — отець Ігор Кузяк. Каже, зі Степаном Гевком вони навчалися в одному класі Баворівської загальноосвітньої школи. Сиділи за одною партою.

"Він був завжди енергійний. Енергійний і такий дружелюбний. Виконав свій обов’язок перед Україною. Вірним був присязі. Вірним кожному з нас: друзям однокласникам. Завжди. Ми були єдині. Хоча ми роз’їхалися по різних місцевостях, але та любов ніколи не пропадає. Ми сьогодні поховали тіло, а душа жива".

"Він мисливець давній, дуже добре стріляв": на Тернопільщині поховали загиблого воїна (ФОТО, ВІДЕО), фото-3

Могили на цвинтарі 1

Над труною бійця розгорнули прапорAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW