Як у Чернівцях забрали кошеня з вулиці додому - блогПоки вирішуються питання з Іриною Фаріон, а працівників військкоматів перевіряють на коруцію, з однією з журналісток 0372.ua трапилась пригода. Одного разу виходячи з квартири та поспішаючи на роботу мені назустріч прямувало маленьке та голодне кошеня. Так як погода вже не радує, наближається зима, кошеня не хотілось залишати самим. 

Кошеняті дали поїсти, але постало одразу питання: "що з ним робити далі?". Через те, що робота все таки вовк і може втекти, поспіхом прийняла рішення залишити малечу собі. Але вдома на нього чекало ще двоє дорослих котів, тож треба було подумати про те, як їм комунікувати. На це часу геть не було, адже потрібно бігти по справах, що ж робити у такому разі?

Підпишіться на наш Telegram

Якщо ви потрапляли у таку ж ситуацію, або вам цікаво чим закінчилась ця історія читайте далі.

Як у Чернівцях забрали кошеня з вулиці додому - блог, фото-1

Спершу “новенького” закрили окремо у кімнаті разом з лотком, мискою з водою та котячим кормом для кошеняти. Через те, що часу було дуже мало, я не встигла подивитись хлопчик це чи дівчинка. Також важливим питанням було, чи піде кіт “у лоток”, тому залишалось лише на це сподіватись. Але, на щастя, кіт зрозумів, куди потрібно йти “по своїх справах”. До нього дорослих котів не пускали, щоб не заразити домашніх котів ймовірними паразитами. 

Як у Чернівцях забрали кошеня з вулиці додому - блог, фото-2

Наступним кроком був візит до ветеринара, який повідомив “матусі”, що кошеня - дівчинка. Тож вона отримала своє імʼя - Мишка. Також для неї придбали суспензію проти паразитів та капсули проти бліх. Не знайомили котів ще кілька днів, щоб сильно їх не шокувати. Але коли день “Х” настав, то коти боялись Мишку, але не агресували. Вони все ще продовжують знайомитись один з одним, але страх зникає, і вони починають разом гратись.

Тому якщо ви обираєте домашнього улюбленця, звертайте увагу й на звичайних, безпородних котиків з вулиці. Кажуть, це може принести удачу та плюсик у вашу карму. 

Як у Чернівцях забрали кошеня з вулиці додому - блог, фото-3

Читайте також:

  • “Ванька-встанька” та пес Патрон - які повоєнні пісні в Україні
  • Що думають чернівчани про російську музику на вулицях - опитування
  • Ні синтетиці, ні “шароварщині': який традиційний одяг на Буковині (Блог)


AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW