Обвинувачений за вбивство трьох інкасаторів на Чернігівщині організував контрабанду психотропів на територію рфПеребуваючи за гратами 41-річний житель Чернігівської області вирішив організувати канал незаконного переміщення через кордон на території Сумщини до росії особливо небезпечної психотропної речовини – PVP.

Про це повідомляє пресслужба Сумської обласної прокуратури.

Обвинувачений за вбивство трьох інкасаторів на Чернігівщині організував контрабанду психотропів на територію рф, фото-1

Для реалізації задуманого чоловік підшукав 59-річного жителя м. Шостки, який погодився безпосередньо на місці організовувати процес переміщення психотропів через кордон, зокрема, знаходити кур’єрів, координувати їх дії тощо.

Першу партію психоторпів ділки планували переправити до росії вже на початку листопада 2023 року. Однак їх планам завадили правоохоронці, які попередили злочин. Під час санкціонованих обшуків, зокрема, за місцем проживання та в складських приміщеннях, що належать жителю м. Шостка, вилучено 15 кг особливо небезпечної психотропної речовини «PVP», у тому числі прихованої в автомобільному колесі, предмети, схожі на вогнепальну зброю та набої до неї, мобільні телефони, флеш-носії, чорнові записи та інші докази протиправної діяльності. За орієнтовними підрахунками вартість вилучених психотропів складає 9 млн грн.

Наразі чоловікам вже повідомлено про підозри. Жителю м. Шостка рішенням суду 10 листопада 2023 року обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з альтернативою звільнення під 671 тис. грн застави. Житель Чернігівської області вже перебуває за гратами з 2017 року за вбивство трьох інкасаторів.

Обвинувачений за вбивство трьох інкасаторів на Чернігівщині організував контрабанду психотропів на територію рф, фото-2


Хочете швидше дізнаватися про найцікавіші і найважливіші новини?
Приєднуйтесь до наших каналів:
- в TELEGRAM
- у VIBER
- в 
INSTAGRAM
Тут тільки найактульніші відео, новини та історії Чернігова!AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW