У Раді підтримали перейменування двох сіл у Криворізькому районіУ Верховнй Раді України зареєстровані проєкти постанов про перейменування двох населених пунктів у Криворізькому районі. Йдеться про селе Спокойствіє та Южноє.

Як повідомляється на сайті ВРУ, зазначені проєкти зареєстровані 14 листопада.

Відповідне рішення щодо перейменування цих сіл вже прийняв профільний Комітет з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування.

Розглянувши на своєму засіданні 8 листопада 2023 року подання Дніпропетровської обласної ради щодо перейменування села Южне Криворізького району Дніпропетровської області на село Південне та села Спокойствіє Криворізького району Дніпропетровської області на село Спокій, Комітет зазначив, що перейменування ініційовані Девладівською сільською радою з метою приведення у відповідність до правопису та стандартів державної мови назв сіл, що мають російськомовний характер.

За результатами розгляду Комітет вирішив підтримати подання Дніпропетровської обласної ради щодо перейменування села Южне Криворізького району Дніпропетровської області на село Південне та села Спокойствіє Криворізького району Дніпропетровської області на село Спокій та доручив народним депутатам України - членам Комітету розробити і внести на розгляд Верховної Ради України відповідні проекти постанов.

Також Комітет рекомендує Верховній Раді України прийняти в цілому зазначені проекти постанов.

Слідкуйте за новинами в Telegram. 

Підписуйтесь на нашу сторінку в Facebook. 

Читайте нас на Google News.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW