В Одесі почалося електронне голосування щодо перейменування ще 14 вулицьВідповідно до Статуту територіальної громади Одеси, враховуючи рекомендації історико-топонімічної комісії при Виконавчому комітеті Одеської міської ради, проводяться консультації з громадськістю у формі електронного обговорення з питань перейменування 14 об’єктів топоніміки міста Одеси.

Про це повідомили у мерії.

Електронне обговорення проводиться з 16 листопада до 7 грудня 2023 року на вебпорталі Одеської міської ради «Соціально активний громадянин»: citizen.omr.gov.ua у спеціальному електронному сервісі «Громадське обговорення». Процес електронного обговорення відображається в електронному сервісі в режимі реального часу.

До участі в електронному обговоренні допускаються члени територіальної громади м. Одеси, які на момент обговорення досягли вісімнадцяти років та місце проживання яких зареєстровано / задекларовано на території м. Одеси.

Електронний сервіс «Громадське обговорення» є загальнодоступним та передбачає створення особистого онлайн-кабінету для здійснення процедури електронного обговорення.

Перелік об’єктів топоніміки на території міста Одеси, що пропонуються для перейменування та виносяться на електронне обговорення:

В Одесі почалося електронне голосування щодо перейменування ще 14 вулиць, фото-1

AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW