Обладнання, щоб уникнути знеструмлення у разі блекауту отримали шахти на ДонеччиніШахтам на Донеччині, на яких ще залишається видобуток вугілля, було додатково надане обладнання, щоб уникнути знеструмлення у разі блекауту.

Про це повідомив директор Департаменту розвитку базових галузей промисловості Донецької ОВА Артем Литвинов на брифінгу, відповідаючи на запитання кореспондента Укрінформу – чи зможуть шахтарі піднятися на поверхню, коли зникне електропостачання і шахта знеструмиться.

«Це передбачене в їхньому технологічному процесі. На випадок аварійного вимкнення задіюються резервні лінії… Було додатково надане обладнання, воно було надане по лінії Міністерства палива та енергетики, так як шахтарі знаходяться в підвідомчому міністерстві, то такі питання були відпрацьовані», - сказав Литвинов.

Він також додав, що якщо шахта знеструмлюється, то задіюється план евакуації робітників, які знаходяться під землею, через виходи, які можуть бути використані і без електроживлення. Людей виводять на свіжий повітряний струмінь, де вони будуть знаходитися у безпеці, і поступово виходити на поверхню.

«Тобто цей процес у шахтарів злагоджено відпрацьований», - запевнив посадовець.

Як повідомлялося, минулої осені та зими росіяни активно атакували енергетичну інфраструктуру України. У містах і селах часто відбувалися відключення електроенергії та води, тому люди потребували підтримки.

Донеччина постійно перебуває під обстрілами російських військ, щодня ворог убиває та травмує цивільних жителів, руйнує інфраструктурні об'єкти.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW