У Миколаєві пропонують перейменувати вулицю Театральну на Героїв Чорнобиля, а Дунаєва — на ТеатральнуЧлени топонімічної комісії отримали звернення союзу Чорнобиля України перейменувати вулицю Театральну на Героїв Чорнобиля, а Дунаєва — на Театральну.

Про це йшла мова під час топонімічної комісії від 15 листопада, — передає кореспондент 0512.сom.ua.

- Їхня пропозиція цікава тим, якщо ми перейменуємо Театральну, то можемо використати цю назву для Дунаєва, — зазначив Олександр Тригуб.

Роман Бойко каже, що немає передумов, щоб перейменовувати Театральну. З ним погодились, але зазначили, що топонімічна комісія може запропонувати перейменувати будь-яку вулицю:

"Дійсно, є момент, що ми відкриємо “ящик пандори” і може бути дискусія щодо того, що всі захочуть перейменувати ту чи іншу вулицю", - додав Тригуб.

Світлана Гладун додала, що й укрдрам звернувся з тим, аби перейменувати вулицю Дунаєва на Саксаганського, бо топонім Театральна вже зайнята. Тому, перейменувавши Театральну, можна було б надати цей топонім вулиці Дунаєва.

Юрій Любаров каже, що вулиця Театральна не відповідає змісту, де знаходиться, адже там немає жодного театру. Тобто логічно було б перейменувати Дунаєва у Театральну, бо там знаходиться укрдрам.

У результаті члени комісії підтримали звернення щодо перейменування Театральної на Героїв Чорнобиля. І також запропонували вулицю Дунаєва перейменувати у Театральну, відповідно до звернення колективу укрдраму.

Нагадаємо, що творчий колектив Миколаївського національного академічного українського театру драми та музичної комедії висунув пропозицію топонімічній комісії Миколаївської міської ради щодо перейменування вулиці Дунаєва – на вул.Саксаганського. У листів вони зазначили, що доцільніше було б перейменувати вулицю на Театральну, але цей топонім вже зайнято.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW