У Київській ОВА провели розширену нараду щодо відбудови обʼєктів за кошти фонду ліквідації наслідків збройної агресії У Київській ОВА провели розширену нараду щодо відбудови обʼєктів за кошти фонду ліквідації наслідків збройної агресії , фото-1

Київській обласній військовій адміністрації відбулася розширена нарада з питань забезпечення прозорості та підзвітності процесу відбудови житла на Київщині. Сьогодні мова йшла про обʼєкти, які відновлюють коштом Фонду ліквідації наслідків збройної агресії. Це 56 обʼєктів, замовником робіт на яких є КОВА, а саме: житлові будинки, садки, школи, укриття.

Останні декілька тижнів разом комісія регулярно виїжджає на обʼєкти. Вже перевірили 21 обʼєкт. Проте начальник Київської ОВА Руслан Кравченко наголосив, що контроль має бути постійним. Тому на нараді вчергове були зібрані всі підрядники, представники робочої групи «Прозорість та підзвітність» і Спостережної ради з питань відбудови. Присутні заслухали інформацію за кожним обʼєктом.

«Частина підрядників не порушує умов договору: всі роботи за графіком, серйозні зауваження від технагляду відсутні. У частини порушення такі: відставання від графіка робіт, недостатня кількість працівників на обʼєктах, незадовільна якість робіт. І це навіть на деяких із тих обʼєктів, де ми вже були з перевіркою і давали час на виправлення ситуації», – зазначив начальник КОВА. 

Руслан Кравченко вкотре звернувся до кожного підрядника та наголосив: «Не ігноруйте зауваження технагляду. Виправляйте одразу. Інакше буде юридична відповідальність. Ніхто не буде заплющувати на безпідставне затягування процесів чи неякісну відбудову. Ми всі працюємо винятково для людей».AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW