"Ямковий" ремонт доріг на Донеччині: скільки і де відремонтували цьогорічЗа 10 місяців 2023 року на Донеччині було відновлено 281 тисячу квадратних метрів пошкоджених доріг.

Основний упор був зроблений на евакуаційні та логістичні маршрути.

Про це на брифінгу повідомив директор департаменту розвитку базових галузей промисловості Донецької обласної військової адміністрації Артем Литвинов, повідомляє "Суспільне".

За його словами, у 2023 році з дорожнього фонду, який фінансується з Державного бюджету, виділили 753 мільйони гривень, половина з яких пішли на експлуатаційно-дорожнє утримання доріг, зокрема, і на "ямкові ремонти".

"У 2022 році на Донеччині взагалі майже не відбувалось робіт з догляду за дорожньою інфраструктурою. Тільки ми в'їжджаємо в бік Слов’янського, Покровського та Добропільського районів ми бачимо – ситуація зовсім інша. Там йшла важка техніка і вантажівки, відповідно до тих робіт, які проводились, за 10 місяців відновлені 281 тисячу квадратних метрів пошкоджених доріг. Але кількість доріг, яка зруйновані, в рази більша", — зазначив Литвинов.

Як розповів директор департаменту, у 2023 році першу чергу ремонтували шляхи евакуації та дороги, які він називає "логістичними маршрутами". Там робили "ямковий ремонт".

"Напрямки ремонту були від Дніпропетровської та Харківської областей, задіяні лінії поблизу лінії фронту".

За словами Литвинова, дорожні роботи тривають, на це вистачає ресурсів. Він нагадав, що, крім цього, в області ремонтують чотири мости і ведуть капітальний ремонт ділянки дороги.

За словами посадовця, попри ризик, що шляхи знову зруйнують обстрілами війська РФ, ремонти проводити необхідно, адже дороги були настільки зруйновані, що ними не могли проїхати вантажівки із "гуманітаркою".

"Наприклад, один з маршрутів нині потребує 35 тисяч квадратів "ямкового" ремонту. І щоб довезти гуманітарні вантажі міжнародні організації, Червоний Хрест відмовлялися навіть їхати, бо вантажівки туди не доходять. І з таких міркувань відбуваються роботи. Як би нам не було страшно, ми мусимо це робити, щоб наблизити перемогу", — сказав Литвинов.

Читайте:

  • Тролейбус "Слов’янськ - Билбасівка" ходитиме довше

Підписуйтеся на наші оновлення у Viber (новости Славянска)

Слідкуйте за нами в Instagram

Та телеграм: https://t.me/news6262 AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW